Sun's Valley resort

Centre equipment

Zapraszamy do naszego ośrodka w malowniczej Puszczy Kampinowskiej, gdzie natura łączy się z luksusem i komfortem. Z dumą oferujemy szeroki zakres udogodnień – od boisk sportowych, przez kort tenisowy, po sale konferencyjne, rekreacyjne i biesiadne. Dodatkowo, po dniu pełnym aktywności, możesz zrelaksować się w naszym jacuzzi lub saunie.

Nasze boiska i kort tenisowy to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Bez względu na to, czy jesteś fanem piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy tenisa, nasze obiekty sportowe są doskonale wyposażone i gotowe, aby sprostać Twoim wymaganiom.

Planujesz konferencję lub szkolenie? Nasze sale konferencyjne, wyposażone w najnowsze technologie, to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych. Natomiast nasze sale rekreacyjne i biesiadne to doskonałe miejsca na organizację imprez rodzinnych, integracyjnych czy tematycznych.

Po dniu pełnym wrażeń, nic nie odpręża tak, jak chwila spędzona w naszym jacuzzi lub saunie. Te luksusowe udogodnienia zapewnią Ci relaks i regenerację po dniu pełnym atrakcji.

Ośrodek w Puszczy Kampinowskiej to miejsce, które łączy w sobie komfort, luksus i bliskość natury. Czekamy na Ciebie!

Canoeing

Puszcza Kampinoska

CONTACT US

By submitting this form, you agree to receive emails from us and acknowledge that your contact details will be stored by us.

Centre and postal address

Recreation Resort "DOLINA SŁONCA" ("SUN'S VALLEY")
Piaski Królewskie 5
05-088 Brochów, PL

Invoice data

Fundacja S.O.S. Obrony Poczętego Życia
ul. Nowolipie 9/11
00-150 Warszawa, PL

www.fundacjasos.pl

Head of the Centre

Barbara Gabryś
Tel: +48 502 389 851
Email: dolinaslonca@vp.pl

en_GBEnglish (UK)